ENG  
 
O společnosti
Revitalization a.s.

Společnost REVITALIZATION a.s. vznikla v Praze v únoru roku 2004, jako odpověď na realizaci historického rozšíření EU a neuspokojenou poptávku po rychlém, účinném a hlavně komplexním podnikatelském finančním servisu a v oblasti investic.

Revitalization a.s. zastupuje na základě pověření významné americké finanční skupiny Merrill Lynch investory z jejich rozsáhlého zákaznického portfolia.

Aktivity Revitalization a.s. především vytvářejí to, co je v konkurenci to nejdůležitější - přehled nápadů a záměrů, plánů a projektů, úvah, prognóz a předpovědí.

Služby Revitalization a.s. jsou komplexně vytvořeny pro aktuální potřeby firem a minimalizuje rizika projektů kombinováním investičních zdrojů a zdrojů fondů EU. To je jedna z možností, jak splnit dlouhodobá očekávání investorů a zajistit proveditelnost přijatých projektů.

Smysl všech aktivit Revitalization a.s. již definuje název společnosti, REVITALIZATION, jméno společnosti ve většině světových jazycích definuje výraz ZMĚNY , OBNOVY , prostě jinak a NOVĚ , zvláště po ekonomické stránce.

Skutečnost historického rozšíření EU, vytvořila ideální ekonomické a legislativní podmínky pro úspěšný vznik a trvání tohoto globálního projektu. Zvláště pro nové členy EU má komplexní servis Revitalization a.s. vytvořit pomyslný ekonomický MOST umožňující na jedné straně významným americkým investorům získávat a nabízet příležitosti k novým efektivním investicím a platformu pro evropské subjekty z řad privátní klientely i státní samosprávy prezentovat své projekty.

Cílem společnosti Revitalization a.s. je zajistit komplexní služby a garance investorům i nositelům projektů. Nadějné evropské projekty zde najdou svého investora, investoři zde najdou kvalitní projekty.

Úloha společnosti Revitalization a.s. nekončí úspěšným zprostředkováním partnerství Investor-Nositel projektu. Již v přípravné a následně realizační i závěrečné fázi projektu jsou připraveni odborníci na restrukturalizaci, projektové řízení, marketing atd. , včetně pomoci s hledáním synergického propojování projektů a investičních zdrojů i přístupu ke strukturálním a jiným fondům Evropské Unie.

Souhrn služeb, které nabízíme:

  • Kompletní poradenství v oblasti investic
  • Poradenství a zpracování projektů na klíč dle metodiky amerických investorů
  • Zajišťování garancí pro projekty
  • Poradenství a zajišťování peněz z evropských fondů a kombinace se získáním investice
  • Zajištění dotovaného financování při dovozu amerických technologií do EU

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Za Revitalization a.s.
Miroslav Kabát
předseda představenstva


© 2004-2006 REVITALIZATION a.s. All Rights Reserved | Optimalizováno pro min. 1024 x 768