ENG  
 
Aktuality
Revitalization a.s.

« Zpět na Aktuality

Chcete najít investora pro svůj projekt ? Zpracujte si metodiku CIBC

Vítejte !

Tento průvodce obchodním a finančním plánem má za cíl pomoci při posouzení vaší firmy a vymezení jejího dalšího směřování. Tento plán je dále užitečný pro vaši banku, které umožní lépe porozumět vaší firmě. Pokud poznáme vaše podnikatelské záměry, může vaší firmě pomoci při uspokojování potřeb.

Proč plán ?

Plán, který sami vypracujete, je pro banku nejlepším zdrojem informací. Jakmile definujete své obchodní cíle a ujasníte si, jaké financování budete potřebovat, můžete ve spolupráci s CIBC vybrat z bankovních produktů ty, které nejlépe vyhoví vašim potřebám – ať jde o finanční řízení, investice či úvěry. Pokud je smyslem plánu posloužit při zajištění financování, bude důležité zpracovat přehled minulého finančního hospodaření.

Plánování je zřejmě tou nejdůležitější složkou manažerské práce. Vyžaduje objektivní pohled na každý aspekt podnikání včetně problémů a překážek na cestě k dosažení cílů. Znát vlastní silné stránky i slabiny. Plánování vám pomůže překonat překážky tím, že zhodnotí silné stránky vaší firmy.Zpracujete-li si „finanční snímek“ své firmy a následně pečlivě a objektivně zvážíte budoucí šance, budete lépe připraveni vyrovnat se se zítřejšími výzvami.

Každý plán si žádá časté revize. Plánování, to je dynamický proces řízení změn. Plnit své poslání v proměnlivém prostředí trhu pro firmu znamená neustále revidovat vlastní strategii a pružně reagovat na každou potřebnou změnu.

Pamatujte, že obchodní plán je vaše firemní mapa. Neocenitelné je na něm to, že pomůže bankám, investorům a dalším odhalit, jak vy sami vidíte svou firmu.

Stáhnout metodiku CIBC


© 2004-2006 REVITALIZATION a.s. All Rights Reserved | Optimalizováno pro min. 1024 x 768